Remax Oksijen istanbul Beykoz Yalıköy Doğukapıda Satılık 3 daire ve 1 dükkanı olan komple bina

Beykoz Yalıköy Doğukapı mahallesinde satılık 3 katlı ve cadde üzerinde 1 dükkana sahip bina. Bulunduğu bölge olarak Beykoz’un en güvenli sokaklarında ve cadde üzerinde konumludur. Tam yanında Doğukapı camisi bulunurken, karşı komşuları olan Subay lojmanları sayesinde 7 gün 24 saat korumaya sahiptir. Binanın kendine ait arka bahçesi, ön yola bakan kısımda ise verandaya uygun alanı bulunmaktadır. Araç park sorunu yoktur. En az 2 aracı sürgülü demir kapıyı açarak içeri alabileceğiniz bir park alanına da sahiptir.

Her katında farklı kişiler oturmaktadır. Tüm daireler doğal gaz kombi ısıtma sistemlerine sahiptir.

1.katta 2 oda, 1 büyük uzunca salon, 1 mutfak, banyo tuvalet ve bir hol bulunmaktadır.

2. katta yola cepheli büyük ve kullanışlı pimapenler ile kapatılmış balkona sahip olup, 2 oda ve bir büyük salon, ayrı mutfak ve mutfaktan çıkılabilen bina arkasında bir balkon ve tuvalet banyoya sahiptir.

3. katta ise 3 oda, 1 salon, 2 tuvalet ( biri banyo ve wc bir, diğeri sadece wc ) Ayrı mutfak, Yol yani ön cepheye bakan büyük ve pimapenlerle kapatılmış balkon, bina arka kısmında mutfaktan çıkışlı bir balon daha bulunmaktadır.

Binanın üst katından deniz görülebilmekte olup önü sol kısmı açıktır. Arka kısımda daha aşçak bir bina komşusu olsa da arasında mesafe mevcuttur.

Otobüs durağı neredeyse kapının önünden geçmektedir. Binamız Beykoz’da Yüşa Hz. leri çok ziyaret edilen bir mekandır ve oraya çok yakın konumdadır. Binamız’ın tam karşısı eskiden terk edilmiş Kale idi. Ancak, son dönemlerde yeniden yapılandırılarak sosyal tesislere, BezmiAlem üniversitesine çevrilmiştir. Ayrıca, Alman üniversitesine çok yakın konumda olup, çarşı, pazar, market, okul gibi herşeye yakın, merkezi konumdadır.

http://www.remax.com.tr/emlak-ofis-franchise/4551/Beykoz-cavusbasi-bolgesi/Remax-oksijen.htm

Remax Oksijen Gayrimenkul Danışmanı
Eser Kukul
0533.774.25.75

Fatih mah. Cumhuriyet Cad. No: 267
Beykoz/İstanbul-Anadolu
Tel : 0216 479 90 60

İstanbul Beykoz Dogukapı Yaliköy Satılık ev

http://www.SatilikKiralikilanlari.com/?share=816#816

Reklamlar

About 3Dilan

http://www.satilikkiralikilanlari.com 3Dilan 360 Panoramik ilan, fotoğraflar
Bu yazı 3dilan Satılık Kiralık içinde yayınlandı ve , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.