Novron Oriens Residence Antalya Alanya Konaklı

Belek’in yanı sıra Akdeniz’in en popüler diğer bir destinasyonu olan Alanya’da, Konaklı’da bulunan Oriens Residence, sizlere ayrıcalıklı bir yaşam seçeneği sunuyor. Novron’un en son projelerinden biri olan Oriens, Novron’un imzası haline gelen sıradışı bir dizayna, konfor ve stil sahibi tasarıma sahip. Muhteşem manzaraya hakim sessiz bir bölgede, eşsiz gün batımı ve Konaklı’nın meşhur kum plajlarına 1,5 km uzaklığıyla Novron Oriens Residence lüksün, konforun ve rahatlığın birinci adresi. Stresten uzak, yeşili ve maviyi ahenkle dans ettiren bir doğada konumlanan Novron Oriens Residance’ta yaz hiç bitmesin isteyeceksiniz.

Alanya Oriens Rezidans; ailenizle birlikte keyifli bir yaz tatili yapmak isteyen ya da iyi bir yatırım aracı arayanların bu arayışına son veriyor. Alanya Oriens Residence da Novron’un imzası haline gelen doğayı evin içine davet eden modern ve yalın tasarımlarla inşa edildi. Akdeniz manzarasına sahip bir yamaç üzerine konumlandırılan 3 bina, 54 adet daire ve penthouse’lardan oluşuyor.

Novron, Oriens Rezidans’da sizlerin rahat ve konforlu bir şekilde yaşayabilmeniz için hayatınıza keyif katacak unsurları sizin için düşündü. Bunlar;
Uydu sistemi ve kablosuz internet
Duvara monte düz ekran televizyon (Opsiyonel)
Ev tiyatro sistemi (Opsiyonel)
Ankastre mutfak takımı
Merkezi jeneratör
24 saat güvenlik
Açık yüzme havuzu
Yamaç asansörü
Çevre düzenlemeli bahçeler
Eşsiz orman ve deniz manzarası ve daha birçok özelliğiyle Novron Oriens Residence daireleri sizleri bekliyor. Novron Oriens Residence, Alanya şehir merkezine 10 km, Antalya Uluslararası Havaalanına 125 km mesafede yer almaktadır.

Diğer Projelerimiz:
Ardesco Villaları, Bodrum / Feronia Villaları, Belek
Oriens Rezidans, Alanya / Azure Villaları, Bodrum

Novron Oriens Residence Antalya Alanya

http://www.SatilikKiralikilanlari.com/?share=734#734

Reklamlar

About 3Dilan

http://www.satilikkiralikilanlari.com 3Dilan 360 Panoramik ilan, fotoğraflar
Bu yazı 3dilan Satılık Kiralık içinde yayınlandı ve , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.