2016 Burçlar, Hint, Mısır Astrolojisi, Tarot falı ve Kahve falı

2016 Burçlar, Hint, Mısır Astrolojisi, Tarot falı ve tabi ki Kahve falı 2016.
2016 Koç burcu;
2016 da yeni girişimler ve çok hızlı ilerlemeler, adımlar atmak isteyebilir. Eğer bir çalışması veya aklında bir planı projesi varsa onların bir an önce sonuçlanmasını ve tamama ermesini isteyebilir. Bunları yaparken çok temkinli olmazlarsa çeşitli sıkıntılar yaşayabilirler. Kısacası temkinli olmalarında fayda var. Biraz daha ağır ama emin adımlarla gitmeye çalışmalılar. Koç burcu insanları çalışma hayatlarında, kariyerlerinde çok hızlı ilerlerler. İşte bu, işlerinde ki acelecilikleri de buradan gelir. Tezcanlıdırlar. Neyse ki 2016 yılında çeşitli yeni iş teklifleri, çalıştığınız yerlerde olası terfiler, aile hayatlarınızda eğlence, neşe, yeni arkadaşlar, dostluklar ve tabi ki Aşk hayatınızda güzel ve mutlu bir yıl sizi bekliyor olacak.

2016 Boğa Burcu;
2016 da yaşamınız da hep beklediğiniz, özlemini duyduğunuz ama uzun süredir karşınıza çıkmayan yenilikler, fırsatlar ve siz Boğa burcu insanlarının yaşamlarına keyif katacak güzellikler karşınıza işte bu yıl çıkabilir. Güzelliklere ve büyük sürprizlere hazırlıklı olun. Boğa burcu insanları genel itibarı ile çok savurgan, elibol, acımasızca harcayan ve lüx yaşamı seven mizaca sahiptirler. Ancak unutmayın Dünya genelinde ekonomik bir sıkıntı kapıya gelmiş dayanmış. Bu savurganlığa devam ederlerse, yaşamlarında alışık oldukları lux harcamaları artık yapamayabilirler ve bu da onlara sıkıntılı bir yıl yaşatabilir. Önlem alıp eli sıkı tutmakta bu yıl için fayda var. Ayrıca Aşk hayatınızda eğer zaten evli değilseniz yeni aşklar, yeni sevgiler ve deneyimler sizi bekliyor olabilir.

İkizler Burcu 2016;
2016 da İkizler burcu, bol bol sürprizler yaşayabilir. Bu Aşk hayatınızda da, iş yaşamınızda da, arkadaş ve dost çevrenizde de yaşayabilirsiniz. Enerjiniz had safhada olacağı yeni ve koskoca bir yıl sizleri bekliyor.

Yengeç Burcu 2016;
2016 da Yengeç burcu insanları, Eğer önünüze çıkacak fırsatları doğru değerlendirebilirseniz bol ve bereketli bir yıl geçirebilirsiniz. Sürprizlerle ve yepyeni fırsatlarla dolu bir yıl sizi de kucaklamaya hazır. Şans oyunlarında şansı olmayanların aşk oyunlarında şansı olabilir. Kim bilir, ya çıkarsa?

Aslan Burcu 2016;
2016 Aslan burcu için yanar döner bir yıl olabilir. Duygusal anlamda İnişli çıkışlı bir 2016 yılı yaşayabilirsiniz. İş, eğitim, ve özel hayatınızda sizi hem memnun edecek hem de mutsuz edecek gelişmeler meydana gelebilir. Sağlık olarak ta kendinize çok dikkat etmelisiniz. Hani yanar döner dedim ya, yani sevdiğinizle ha evleniyoruz, ha evlenmiyoruz derken bir türlü karar veremeyebilirsiniz. Birde bakmışsınız gönlünüz bir başkasına kayıvermiş. Kim bilir, sizin için belkide en hayırlısı odur! Veya değildir. Ah bu yanar döner ah..

Başak Burcu 2016;
2016 da Başak burcu insanları, istekleriniz ve hedefleriniz de daha atak olabilirsiniz. Olur da koşullar sizin istediğiniz gibi gelişirse, o ufacık fırsatları kaçırmayabilirsiniz. Kısacası motivasyonunuzu yüksek tutmalısınız. Creative fikirleriniz sınır tanımayabilir ve mükemmel bir yıl geçirebilirsiniz. 2016 da Başak burçlarını da nice başarılar, mutluluklar, bol kazançlar ve yeni girişimler bekliyor.

Terazi Burcu 2016;
2016 yılında Terazi burçları, şanslı, talihi yüksek bir yıl geçirebilir. Para, Aşk, bereket, iş sıkıntıları yaşamayabilirsiniz. Eğer sıkıntılarınız varsa, bu yıl onlardan kurtulacağınız ve oh diyeceğiniz bir yıl olabilir.

Akrep Burcu 2016;
2016 da Akrep burcu için deniyor ki, Yıldızları parlayabilir. Yükseklerden uçabilir. Ancak en büyük özellikleri Kıskançlıkmış bu Akreplerin. Bunu dozunda tutmaya çalışmak herkese fayda sağlayabilir ve mutlu, mesut bir yıl geçirmeniz pek muhtemel olabilir. Unutmayın, ayrılıkların büyük bir nedeni yersiz ve dozunu aşmış Kıskançlıklardır.

Yay Burcu 2016;
2016 yılı Yay burcu için kısa ve öz söylersek çok keyifli bir yıl onları bekliyor olabilir. Kim bilir belkide bazılarınız uzun zamandır almak istediği, hayalini kurduğu evi satın alabilir veya eskilerden kurtulup yeni bir eve, yeni bir hayata başlayabilir. Rengarenk bir yıl sizleri bekliyorsa ne mutlu size.

Oğlak Burcu 2016;
Oğlak burcu insanları için derler ki, finansçı olur bu çocuk, olmadı borsacı olur, o da olmadı kesin bankacı olur. Neden böyle derler biliyor musunuz? Çünkü Oğlak burcuna sahip kızlar veya erkekler para yönetimi ve ekonomi konularında çok iyilermiş. O zaman dua edin de 2016 yılında en azından Borsa iyi gitsin ve yıl sizin yılınız olsun.

Kova Burcu 2016;
2016 yılı Kova burcu kızları ve erkekleri büyük gelişmeler yaşayabilir. Kova burcu demek, Hırs demekmiş. Bu hırsla bu yılda devam edenler için muhteşem bir yıl olabilir. Aşk hayatı, iş hayatı, Aile ve arkadaş ortamları güzelliklerle dolu olabilir. Hırslar diğerlerine zarar vermedikçe iyidir. Bunu unutmayın yeter.

Balık Burcu 2016;
Balık burcu için yazacak çok şey var. Romantiktirler, Aşk, sevgi insanlarıdırlar. Hassastırlar, Duygusallıkları zirvededir her zaman. Sanatsal bir ruha sahiptirler. Sanatın her dalı ilgilerini çeker. Fakat gel gelelim en büyük özellikleri Hayalci olmalarıdır. Bu da onlara hem iyi şeyler hemde hüsranlar yaşatır hayatları boyunca. Bir heykeltıraş ve onun eserini görse, hayranlıkla izler ve “bunu bende yapabilirim” der içinden. Bir bakmışsın mermer çekiçliyor. Arkaya bir bakarsın ki, yarım kalmış tualler, 3-5 çekiç vurulmuş heykeller, çalınmamış müzik aletleri. Kısacası bu yılda hayalle yaşamaya devam.

Son söz olarak, yeni yıla 1 ay kala Tüm insanlara hayırlı, Mutlu, Sağlıkla, Bereketle ve Sevdikleri ile yeni nice yıllar dilerim.
Kalın sağlıcakla.

Devamı için Ana sayfamız’a bekliyoruz. Diğer mesajlarda belirtilen adres ile aynıdır.
Google a www 3Dilan com veya www.SatilikKiralikilanlari.com yazmanız yeterli.

Reklamlar

About 3Dilan

http://www.satilikkiralikilanlari.com 3Dilan 360 Panoramik ilan, fotoğraflar
Bu yazı 3dilan Satılık Kiralık içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.