Satılık Kiralık Villa ve Satılık Kiralık Müstakil evler.

Satılık Kiralık Villa. Satılık Kiralık Müstakil ev, satılık kiralık daire, çiftlik, yazlık ve birde uygun fiyata satılık dükkan ya da işyeri buldunuz mu, bütçenizde tamamsa değmeyin keyfinize. 100 hatta 10.000lerce insan üzerinde bir deney yapsak, onlara desek ki, eğer zengin olursanız ilk yapacağınız şey nedir?  %90 ı der ki, triplex satılık villa hele birde havuzlu triplex villa ise keyfine diyecek olmaz. Yinede hazıra dağ dayanmaz diye düşünüyorsa birde üzerine satılık, kiralık işyeri, dükkan ne bileyim çalışan ve hali hazırda zaten kar eden bir iş yerini devraldık mı oh mis diyeceklerdir.

Bazıları ise eline geçecek para ile uygun fiyatlı sahibinden satılık ev, müstakil bahçeli ev, satılık residence daire, müstakil daire gibi bir çok evi satın alıp, onları kiraya verir keyfime bakarım diyecektir. Bence de en makul düşünce, en sağlam yatırım bu olacaktır. Sonuçta ev işte. Kiralık villa, kiralık daire, sahibinden kiralık ev der bir ilan verirsin, onlarca kiracın olur. Fakat kiracı var mı? derdin var diyen pek çok ev sahibi gördüm. Bu sıkıntılar her ne ise onlara maruz kalmamak için profesyonel bir yardım almanız gerekebilir.

Bazı avukatlar veya bazı profesyonel emlak danışmanlık şirketleri belli bir komisyon veya bedel karşılığında sizi kiracım kirayı zamanında ödemiyor. Kiracım evimi yıkıp dökmüş, kiracıma çık diyorum ama çıkmıyor, kiracım kirasına yaptığım zammı kabul etmiyor, kiracımla yaptığım kira kontratı süresi doldu ama evimi terk etmiyor, yeni kira sözleşmesi, kira kontratı yapmıyor gibi çeşit çeşit sıkıntıdan sizi kurtarıyor.

Çünkü ev sahibi olarak tüm emlak ve taşınmaz mülkleriniz için bu danışman firma ile bir sözleşme imzalıyorsunuz. Evinize kiracıyı da o buluyor, çıkması gerekiyorsa yine o çıkartıyor ve hatta evi kiralamadan önce, evin o anki durumu fotoğraflanıyor, boya badanasından, mutfak banyosuna, banyo evye’lerinden, mutfak dolaplarına, varsa ankastre mutfak seti, yerdeki parkelerden, oda amerikan kapılarınıza kadar her detay kira kontratına işleniyor.

Yani evi kiralayan eğer ileride bir hasar verirse, kırar dökerse tüm bunlar hukuki olarak tazmin ediliyor. Bundan daha kolay iş ne olabilir ki. Tabi tüm bu rahatlığın da bir bedeli var. O bedel de danışman firma ile aranızda.
Devamı için Ana sayfamız’a bekliyoruz. Diğer mesajlarda belirtilen adres ile aynıdır.
Google a www 3Dilan com veya www.SatilikKiralikilanlari.com yazmanız yeterli.

Reklamlar

About 3Dilan

http://www.satilikkiralikilanlari.com 3Dilan 360 Panoramik ilan, fotoğraflar
Bu yazı 3dilan Satılık Kiralık içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.