Satılık Kiralık ilanları mı dedin? Hadi canım sende!

Satılık kiralık ilanlar bir yana, birazda vakit geçirmek, aynı zamanda paylaşmak, öğretmek ve öğrenmek, bunları yaparken de alışılagelmişin dışında bir site ve daha sosyal bir ortam için bu başlığı açtım. Bu bölümde sizlerde yorumlarınızı, mesajlarınızı, beğenilerinizi, önerilerinizi veya isteklerinizi, hatta şarkı , şiir günce’lerinizi dahi paylaşabilirsiniz. Burada amaç, hep ilan hep reklammı göreceğiz yaa, ne kadar sıkıcı diyenlerinde alışkanlık haline getireceği, hatta bağımlısı olacağı, bakmadan geçemeyeceği bir bölüm oluşturmak. Tabii sizlerin katkısı ile..!

Fakat bunlar önce bir yönetici tarafından denetimden geçecek ve onay alması durumunda bırakacağınız mesajlar yayına alınacak. Fakat şöyle bir sıkıntı olacak (SPAM Mesajlar!) ama şiddetine göre bu bölümde sizlerinde mesaj bırakabilmesi kısmının  kalıp kalmamasına ileride karar veririz artık. Fakat yorum kısmını görebilmek için yazının ana başlığına, yani “Satılık Kiralık ilanları mı dedin? Hadi canım sende!” yazana tıklamalısınız.

Reklamlar

About 3Dilan

http://www.satilikkiralikilanlari.com 3Dilan 360 Panoramik ilan, fotoğraflar
Bu yazı 3dilan Satılık Kiralık içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.