Şarap Şişelerini Keserek neler yapabilirsiniz?

Hepiniz’in bildiği gibi şarap, viski gibi içeceklerin şişeleri sanat eseri gibi dizayn edilip bizlere sunuluyor. Bazen deniz kenarında dolaşırken öyle muhteşem şişeler buluyorum ki, hiç üşenmeden toplar çantama atarım. Para verseniz bulamayacağınız şeyler düşebiliyor.

Şimdi deniz kenarında olmayanlar da kendi başlarının çaresine baksın artık değil mi? Neyse, o güzelim şişelerin içinde zaman zaman görmüşsünüzdür ve hep merak ediyorsunuzdur. Bu şişeler nasıl kesiliyor? Ya da İçki şişelerinin içine o gemileri nasıl sokmuşlar? İşte tüm bunlarının yanıtı burada. Yine her zamanki gibi özet geçip bir kenara çekileyim ki videosunu izleyebilesiniz.

Prensip olarak cam’ın ısınınca genleşmesinden ve soğuyunca da sıkılaşmasından yararlanılıyor. Bunu yapabilmek için yine bir nalburdan 3-5 TL ye cam kesme elması edinmeniz gerekiyor. Şişeyi ve elması sabitleyip, şişeyi kaydırmadan elmasın kesmesi için döndürüyorsunuz. Şişe etrafında Sağlam bir tur kesi (çizik) yeterli olacaktır. Bundan sonrasını mum ve buz halledecek. Nasıl mı? Buyurun izleyin.!

Kaynak: http://www.satilikkiralikilanlari.com

Reklamlar

About 3Dilan

http://www.satilikkiralikilanlari.com 3Dilan 360 Panoramik ilan, fotoğraflar
Bu yazı 3dilan Satılık Kiralık içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.