Kendi Köşe Lambanızı Abajurunuzu kendiniz yapabilirsiniz!

Evet kendi abajurlarınızı, köşe lambalarınızı veya artık aklınıza ne gelirse. Bunlar için gerekenler zaten videoda anlatılıyor ama kısaca özetlersek, hallice uzun, kalın keten ip. Şu beyaz renkli su gibi olan ahşap tutkallarından. Her nalburda bulabilirsiniz. Videoda balon üzerine sarıldığını göreceksiniz ama balon şart değil. Daha sonra içinden çıkartabileceğiniz ve formunu bozmayan herhangi bir şeyide kullanabilirsiniz.

Eskiden benim ikea ümraniye mağazasından beğenerek aldığım eskimiş, dış keğıtları yırtılmış  bir Japon lambam vardı. Onu atmak yerine keğıtlarını atıp, metal iskeletine buna benzer uygulamalar yaparak eskisinden daha şık ve kullanışlı hale getirdim.

Bu tip şeylerin içinde ekonomik ampul denen 9w ı geçmeyen ve Sarı aydınlatmalı ( sarı aydınlatma dekoratiftir. Kullanıldığı yerde ki tüm hataları örter ve çok daha romantik bir ortam yaratır) lambalardan kullanın aksi halde istenmeyen durumlar ve görsellerle karşılaşabilirsiniz.

Kaynak: http://www.satilikkiralikilanlari.com

Reklamlar

About 3Dilan

http://www.satilikkiralikilanlari.com 3Dilan 360 Panoramik ilan, fotoğraflar
Bu yazı 3dilan Satılık Kiralık içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.