Evde Doğal Yolla Dişlerinizi Beyazlatmanın kolay yolları

Evde diş beyazlatma’nın, tertemiz, pırıl pırıl hale getirmenin onlarca yolu muhakkak vardır. Siz de isterseniz mükemmel beyazlık ve temizlikte ki dişlere kavuşabilirsiniz. Unutmayın ki, Beyaz ve düzgün sıralanmış dişler güzelliğinize güzellik katar.

Evde diş beyazlatma yöntemleri diye onlarca internet sitesinde onlarca yöntem anlatılıyordur eminim ama çoğu beyazlatıcı jel kullanın, diş eti ipleri, diş ipleri, beyazlatıcı diş macunları, ev tipi kitlerden profesyonelce diş beyazlatma yöntemleri demişler.
Bazıları da, Diş beyazlatma veya dişleri temiz, güçlü tutmak için doğal besinlerden yararlanabilirsiniz. Örneğin, Çilekle diş beyazlatma denmiş. Yanlış duymadığınız. Haftada bir kez olgun ve büyük bir çileği püre yapın ve fırça ile dişlerinize sürün. Dişleriniz’in her zamankinden daha fazla… falan filan. Çok enteresan değil mi? Tabi ben diş hekimi değilim, çok doğal yöntem bilgimde yok ama
internette o kadar çok bilgi kirliliği var ki, okudukça ben şaşırıyorum. Artık siz ne yapıyorsunuz bilemem tabi.

Bu anlatılmış diş beyazlatma yöntemleri ile dişlerinizi beyazlatacağım derken, Ağız ve diş sağlığınızı bozmayın. Öyle şeyler yazılmış çizilmiş ki, diş beyazlatmak diye yola çıkarsınız, birde bakmışsınız diş minesine zarar verip, çürük oluşumunun hızlanmasına yol açılmış.

Diş beyazlatma’nın Evde uygulanabilecek pratik, doğal yolları ve yöntemleri deyince benim aklıma dedemin 86 lı yaşlarında ki pırıl pırıl olmasa da hala ağzında duran kendi dişleri ve nispeten beyaz dişleri geliyor. Adamcağız ne floritli diş macunu gördü, ne diş ipi sapı, ne de ecüc bücüc başka yöntem.

Bildiği iki şey vardı. 1. si Misvak kullanmak.. 2.si de Haftada 1 sefer Karbonat ile fırçalamak. İşte bilinen ve 100 lerce yıldır test edilip onaylanmış en doğal diş beyazlatma yöntemi budur. Gerisi en azından bana göre fasarya. Misvak bulabilmek , hele hele iç özü yaş halde misvak bulabilmekte gerçekten uğraşı istiyor ama misvak biliyorsunuz Hz. Muhammed (SAV) efendimiz’in de kullandığı söylenen ve tavsiyesinin olduğu çok muhteşem bir ağacın dalıdır aslında. Yani alın size doğal. Ayrıca Misvak nasıl kullanılır? Misvak mide rahatsızlıklarına yararlı mıdır? gibi sorularınızı da gelecek günlerde yanıtlamaya çalışırım.
Yinede son söz olarak, siz bana bakmayın ve mutlaka diş hekimlerinize danışın ve en doğru yöntemi onlardan öğrenin.
Selametle kalın.

Devamı için Ana sayfamız’a bekliyoruz. Diğer mesajlarda belirtilen adres ile aynıdır.
Google a      www.3Dilan.com veya www.SatilikKiralikilanlari.com yazmanız yeterli.

Reklamlar

About 3Dilan

http://www.satilikkiralikilanlari.com 3Dilan 360 Panoramik ilan, fotoğraflar
Bu yazı 3dilan Satılık Kiralık içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.