Ampul içinde Gemi Yapımı ile vitrinler şenlenecek

Ampul içinde gemi yapımı nasıl oluyor? diye merak ediyorsanız, sanıldığından da kolay ama bu işin en zor yanı, o ampul’ün vidalanan metal kısmının cam kısmından ayrılma aşamasıdır. Bunu hafife almayın çünkü, ampul camı çok keskindir ve yanlış bir hareketiniz de elinizi fena keser.

Neyse bunlara dikkat ederseniz ampul içine ister gemi yerleştirin, ister yaratıcılığınıza kalmış. Ben bir ara hani bilirsiniz fosforlu küçük taşlar vardır, onlardan temin edip denemiştim. Gündüz ışığı toplayıp, gece olunca rengarenk ışık saçıyordu.

Bu videoda ufak ampul içine gemi yerleştirmeye çalışmışlar.  Fakat hayli büyük boy ampullerin olduğunu da hatırlatmak isterim. Hem daha estetik, hemde içine yerleştireceğiniz alanın geniş olmasından ötürü, yaratıcılığınıza sınır tanımıyor. Haydi şimdiden kolay gelsin bakalım..

Eğer güzel şeyler başarır veya daha yaratıcı fikirleriniz olursa buraya mesaj bırakın ki, takip edeceklerde haberdar olsun.

Kaynak: http://www.satilikkiralikilanlari.com

Reklamlar

About 3Dilan

http://www.satilikkiralikilanlari.com 3Dilan 360 Panoramik ilan, fotoğraflar
Bu yazı 3dilan Satılık Kiralık içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.